instalační kabel CYKY-J 3x2.5mm (J) ; kruh.100m
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
| Výrobce: | |
| Výrobce | KABEL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5907802038000 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 3.7 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 3.7 mm |
| Výška balení | .9 mm |
| KOD | KACYKY3C1.5 | m | 2 | m |
| EAN | 5907802038000 | m | 2 | m |
| EAN | 8591043830751 | m | 2 | m |
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:AMEPH2800221
KOD VÝR.:EPH2800221
EAN.:3606480525933
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:AB3901A-B20 B
KOD VÝR.:3901A-B20 B
EAN.:8595017208904
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:MOQP5A625/1050DIM/90
KOD VÝR.:QP5A625/1050DIM/90
EAN.:8596099045739
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM3V160/ND3
KOD VÝR.:ISRAC4KVM3V160/ND1400K
EAN.:8595073730616
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena