TELEXION strojek zásuvka dat. MODULAR JACK RJ 45-8 Cat.5e
KOD KRAT.:Y-AB120810RJ458
KOD VÝR.:1208.10 RJ 45-8
EAN.:3411942028002
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017220777 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | béžová |
| Délka balení | 162 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 16.2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| KOD | AB3901A-B20 D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017220777 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:Y-AB120810RJ458
KOD VÝR.:1208.10 RJ 45-8
EAN.:3411942028002
KOD KRAT.:AB3558A-A652 D
KOD VÝR.:3558A-A652 D
EAN.:8595017220333
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena