PHILIPS LED svíčka CorePro B35 5W/40W E14 4000K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/840F
KOD VÝR.:871951431254800
EAN.:8719514312548
| Výrobce: | |
| Výrobce | OMEGA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| KOD | OGCF520310 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/840F
KOD VÝR.:871951431254800
EAN.:8719514312548
KOD KRAT.:OS4099854538742
KOD VÝR.:4099854538742
EAN.:4099854538742
KOD KRAT.:YHOS-3L-21010
KOD VÝR.:085736-9-4
EAN.:8594031136699
KOD KRAT.:KK4821/P_KB
KOD VÝR.:4821/P_KB
EAN.:8595057604940
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
KOD KRAT.:OS4099854430558
KOD VÝR.:4099854430558
EAN.:4099854430558
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena