OSRAM halogenová žárovka 64311 36W 6A G6.35 speciální
KOD KRAT.:OSH64311
KOD VÝR.:4008321106346
EAN.:4008321106346
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8718699386146 |
| Délka | 597 |
| Rozměry | 600 x 600 mm |
| Šířka | 597 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 650 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | ANO |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | hliník |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 2 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Provedení | bílé |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3400 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 50 mm |
| Výška/hloubka | 34 |
| Zástavbová délka | 597 |
| Zástavbová šířka | 597 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 871869938614600 | ks | 1 | ks |
| GPC | 912401483171 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699386146 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRC132V34/830/60NO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64311
KOD VÝR.:4008321106346
EAN.:4008321106346
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:OSOT20/220-240/24
KOD VÝR.:4050300618111
EAN.:4050300618111
KOD KRAT.:OSH64668
KOD VÝR.:4008321331182
EAN.:4008321331182
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:AMWDE000651
KOD VÝR.:WDE000651
EAN.:3303432400279
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
KOD KRAT.:PHELEDT26/865HFHO
KOD VÝR.:871869670531500
EAN.:8718696705315
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena