KOPOS víčko ke krab 1-nás VLK 80/R 80x80x9mm oble rohy
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | Hearing Aid |
| Logistické informace: | |
| Balení | 300 ks |
| EAN | 4891199005152 |
| Průměr | 7.9 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 5 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 1.4 V |
| náplň | Zinko-vzdušná |
| Označení IEC | 13 |
| Označení zdroje | 13 |
| Podskupina zboží | baterie do naslouchadel |
| přepravní rozměr cm | 0.8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 8 mm |
| Výška balení | 8 mm |
| EAN | 4891199005152 | bli | 5 | ks |
| KOD | GPZA13 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5000252102465 | bli | 5 | ks |
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
KOD KRAT.:KCNH05
KOD VÝR.:NH05
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena