LEDVANCE LED kruhová zářivka SubstiTUBE VAL EM kruh. 24W/40W G10q 2900lm/840 30Y
KOD KRAT.:OSESVALEM24840
KOD VÝR.:4099854042560
EAN.:4099854042560
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025314369 |
| Délka | 5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 40 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 360 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | BES14325 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025314369 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323651 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920054352 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025323255 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESVALEM24840
KOD VÝR.:4099854042560
EAN.:4099854042560
KOD KRAT.:OSEDT/E10/840HF
KOD VÝR.:4058075822313
EAN.:4058075822313
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:BEK1821.2
KOD VÝR.:1804000601
EAN.:8592920086049
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0115R
KOD VÝR.:1901010504
EAN.:8592920112380
KOD KRAT.:KCHDK2B
KOD VÝR.:HDK2B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena