SOLIGHT prodlužovák na bubnu 4-zásuvkový 25m PVC H05VV-F3G 1.5mm oranžová
KOD KRAT.:SIPB03
KOD VÝR.:PB03
EAN.:8595092108786
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 250 ks |
| EAN | 4891199136542 |
| Průměr | 11.6 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 5 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR41 |
| Označení zdroje | LR41/192 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4891199015533 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4891199136542 | bli | 5 | ks |
| KOD | GP192FB1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4891199011634 | bli | 5 | ks |
| EAN | 4891199136559 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIPB03
KOD VÝR.:PB03
EAN.:8595092108786
KOD KRAT.:BEP0510R
KOD VÝR.:1902051008
EAN.:8592920016497
KOD KRAT.:BEF6910
KOD VÝR.:2002191020
EAN.:8595025311566
KOD KRAT.:OSEVINBW2.5W/824
KOD VÝR.:4058075293274
EAN.:4058075293274
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:YTNPOLO4/AZ/WC
KOD VÝR.:6691
EAN.:5901560500960
KOD KRAT.:KCNH02DP
KOD VÝR.:NH02DP
KOD KRAT.:EEDDS-1Y-18M
KOD VÝR.:1000882
EAN.:8592847000128
KOD KRAT.:KCHZ01
KOD VÝR.:HZ01
KOD KRAT.:OSESMGU104.9MCZB
KOD VÝR.:4058075729186
EAN.:4058075729186
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena