SOLIGHT LED kapka miniglobe P45 6W E27 3000K 450lm
KOD KRAT.:SIWZ412-1
KOD VÝR.:WZ412-1
EAN.:8592718016166
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900368062 |
| Rozměry | 100x50x80mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | červená |
| Dosvit | 20 m |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 2xAAA |
| Podskupina zboží | Čelovky |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Užití | čelovka |
| Světelný tok | 55 lm |
| KOD | ENSV7638900368062 | ks | 1 | ks |
| EAN | 7638900368062 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIWZ412-1
KOD VÝR.:WZ412-1
EAN.:8592718016166
KOD KRAT.:KAH05VVF5G2.5B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F5x2,5
EAN.:5907702811048
KOD KRAT.:PHIH8719514492776
KOD VÝR.:871951449277600
EAN.:8719514492776
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena