MODUS piktogram P23S schody vpravo dolu 100x300mm
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900103816 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2450 |
| Označení zdroje | CR2450 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 7638900103816 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900995268 | box | 11 | bli |
| KOD | ENCR2450 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena