LEDVANCE LED panel CMFT 625 ZB P 33W 830
KOD KRAT.:OS4099854513930
KOD VÝR.:4099854513930
EAN.:4099854513930
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TIME |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017244605 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 81 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8595017244605 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3901F-A00110 03 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854513930
KOD VÝR.:4099854513930
EAN.:4099854513930
KOD KRAT.:PH8719514450936
KOD VÝR.:871951445093600
EAN.:8719514450936
KOD KRAT.:SIWM-20W-L
KOD VÝR.:WM-20W-L
EAN.:8592718023843
KOD KRAT.:AB3901H-A05010 01
KOD VÝR.:3901H-A05010 01
EAN.:8592624064602
KOD KRAT.:OS4099854513206
KOD VÝR.:4099854513206
EAN.:4099854513206
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
KOD KRAT.:KACY10ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U10
EAN.:8591043106054
KOD KRAT.:PH8720169191679
KOD VÝR.:872016919167900
EAN.:8720169191679
KOD KRAT.:KACYKY5C1.5
KOD VÝR.:CYKY5x1.5
EAN.:5907802014646
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena