ENERGIZER baterie lithiová CR1620 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR1620
KOD VÝR.:7638900411546
EAN.:7638900411546
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900394498 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 6 V |
| Označení IEC | MN11/A11 |
| Označení zdroje | MN11/A11 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 17638900394495 | box | 11 | bli |
| EAN | 47638900394496 | box | 11 | bli |
| KOD | ENA11EBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900394498 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENCR1620
KOD VÝR.:7638900411546
EAN.:7638900411546
KOD KRAT.:AMWDE000540
KOD VÝR.:WDE000540
EAN.:3303432400446
KOD KRAT.:MDMCV60
KOD VÝR.:8594031135975
EAN.:8594031135975
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:NAZ377030052
KOD VÝR.:377030052
EAN.:8595209935083
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena