SOLIGHT reflektor (floodlight) PRO 20W 1700lm 5000K IP65
KOD KRAT.:SIWM-20W-L
KOD VÝR.:WM-20W-L
EAN.:8592718023843
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696733714 |
| Rozměry | 170x33x33mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 41 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 41 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 203 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-3 |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8718696733714 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001201301 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDD8.5/840 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869673371400 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIWM-20W-L
KOD VÝR.:WM-20W-L
EAN.:8592718023843
KOD KRAT.:OB2024705
KOD VÝR.:2024705
EAN.:4012195446774
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena