KOPP víčko ke krabici.pružinové (s páčkami) průměr 70mm 3403.1700.0
KOD KRAT.:KO340317000
KOD VÝR.:340317000
EAN.:4008220063467
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | Max |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900426663 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| Označení IEC | 6LR61 |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| Skupina zboží | Baterie |
| náplň | Alkalická |
| KOD | ENLR6LR61MBL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900410297 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900426663 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:KO340317000
KOD VÝR.:340317000
EAN.:4008220063467
KOD KRAT.:AMNU7002
KOD VÝR.:NU7002
EAN.:3606489458218
KOD KRAT.:KKVLK80/T_HB
KOD VÝR.:VLK 80/T
EAN.:8595057610880
KOD KRAT.:EKMR-41
KOD VÝR.:MR-41 /230V
EAN.:8595188115889
KOD KRAT.:OSQTP511435
KOD VÝR.:4008321329035
EAN.:4008321329035
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena