OSRAM výb.sodíková VIALOX NAV-T 100W S4Y E40
KOD KRAT.:OSVNAVT100S4Y
KOD VÝR.:4050300015743
EAN.:4050300015743
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169072510 |
| Rozměry | 17x10x3000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 224 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 150 lm |
| Šířka balení | 224 mm |
| Výška balení | 87 mm |
| Krytí | IP20 |
| EOC | 872016907251000 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8720169072510 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169072510 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003295501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSVNAVT100S4Y
KOD VÝR.:4050300015743
EAN.:4050300015743
KOD KRAT.:AMA9F03332
KOD VÝR.:A9F03332
EAN.:3606480439957
KOD KRAT.:YFI45052024
KOD VÝR.:40.52.9.024.0000
EAN.:8012823240435
KOD KRAT.:PCE2246L
KOD VÝR.:224-6L
EAN.:9003399136344
KOD KRAT.:PHLEDWA8/RGB
KOD VÝR.:872016907229900
EAN.:8720169072299
KOD KRAT.:OSF4099854317446
KOD VÝR.:4099854317446
EAN.:4099854317446
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena