VARTA baterie alkalická LONGLIFE.POWER 4906 AA/LR6 ;BL4
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 32 ks |
| EAN | 8592920080405 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 250 mm |
| EAN | 8592920080405 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5729 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena