KRAJICZECH FV NH6 Nerezový hák ;výš.nastavitelný-eternit/šindel/plech.střechy-A2
KOD KRAT.:KCNH06
KOD VÝR.:NH06
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920082522 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 28.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 125 mm |
| Výška balení | 285 mm |
| EAN | 8592920082522 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEM0012A | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCNH06
KOD VÝR.:NH06
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:BEK1821.2
KOD VÝR.:1804000601
EAN.:8592920086049
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0115R
KOD VÝR.:1901010504
EAN.:8592920112380
KOD KRAT.:KCHDK2B
KOD VÝR.:HDK2B
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena