OSRAM DR AY DALI-P CLAMP DUO
KOD KRAT.:OS4099854400605
KOD VÝR.:4099854400605
EAN.:4099854400605
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8001636222462 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 19 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 190 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8001636222462 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEA6115 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854400605
KOD VÝR.:4099854400605
EAN.:4099854400605
KOD KRAT.:NAZ339001000
KOD VÝR.:339001000
EAN.:8595209901019
KOD KRAT.:JCSLR03
KOD VÝR.:JCB-LR03-4B
EAN.:5050028025795
KOD KRAT.:AB3901F-A00110 03
KOD VÝR.:3901F-A00110 03
EAN.:8595017244605
KOD KRAT.:OB2024160
KOD VÝR.:2024160
EAN.:4012195162919
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena