EATON motorový spouštěč 3-pol 0.63-1.0A Z-MS-1/3P
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.0/3
KOD VÝR.:248406
EAN.:4015082484064
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920006962 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 32.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 325 mm |
| Výška balení | 320 mm |
| EAN | 8592920006962 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEEV105 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.0/3
KOD VÝR.:248406
EAN.:4015082484064
KOD KRAT.:OSA64193
KOD VÝR.:4050300001470
EAN.:4050300001470
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena