HAGER rozvodnice na omítku VS212TD 24mod. IP40 průhledná dvířka bílá
KOD KRAT.:HGVS212TD
KOD VÝR.:VS212TD
EAN.:3250616593084
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920028865 |
| Rozměry | 63x25x35mm |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 74 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | mix |
| Barva těla | Více barev |
| Délka balení | 34 mm |
| Dosvit | 8 m |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 2xCR2032 |
| Podskupina zboží | Přivěšky |
| pozn. | disp.box 12ks |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 30 lm |
| Šířka balení | 23 mm |
| Užití | přívěšek |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 74 mm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | BEP3887 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920028865 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920028858 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HGVS212TD
KOD VÝR.:VS212TD
EAN.:3250616593084
KOD KRAT.:PHLEDG94.8W/827/BL
KOD VÝR.:8718699774073
EAN.:8718699774073
KOD KRAT.:EABC-O-3/36-TW-ECO
KOD VÝR.:284642
EAN.:4015082846428
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena