PHILIPS LED žárovka A60 7W/60W E27 4000K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDA7/840#
KOD VÝR.:871869976335002
EAN.:8718699763350
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514347625 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Příkon | 6.5 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPP6.5/840E14F | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514347625 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002028892 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951434762500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514347632 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA7/840#
KOD VÝR.:871869976335002
EAN.:8718699763350
KOD KRAT.:OSH64447PRO
KOD VÝR.:4050300785400
EAN.:4050300785400
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena