MODUS stropnice EXAL 41W 4700lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOEXAL5000CS3KOPDB/D
KOD VÝR.:EXAL5000CS3KOPDB/DALIT
EAN.:8596099066321
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057608795 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16.8 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Hmoždinky |
| Skupina zboží | Spojovací materiál |
| Šířka balení | 16.8 mm |
| Výška balení | 16.8 mm |
| EAN | 8595057608795 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKHS6_ZA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOEXAL5000CS3KOPDB/D
KOD VÝR.:EXAL5000CS3KOPDB/DALIT
EAN.:8596099066321
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/DALI
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/DALI
EAN.:8595073798272
KOD KRAT.:AB5013E-A00251 01
KOD VÝR.:5013E-A00251 01
EAN.:8595017247453
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena