SOLIGHT antenní síto se zesil.6.-60.kanál 35dB EKOMONIK Typ:HN17B velká
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920028100 |
| Rozměry | 59x30x133mm |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 132 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | černá/oranžová |
| Barva těla | Více barev |
| Délka balení | 40 mm |
| Dosvit | 45 m |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 3xAAA |
| Podskupina zboží | pracovní |
| pozn. | lám.rukojeť+hák+magnet |
| přepravní rozměr cm | 21.5 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 180 lm |
| Šířka balení | 130 mm |
| Užití | pracovní |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 215 mm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | BEP3888 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920028100 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena