EMOS šroubovací konektor F vidlice 5/6.5mm pro koax CB50/CB100 Kód:K7331
KOD KRAT.:BEK7331
KOD VÝR.:1807100500
EAN.:8595025317360
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025317612 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8595025334480 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025357502 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025317612 | ks | 1 | ks |
| KOD | BER5602 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEK7331
KOD VÝR.:1807100500
EAN.:8595025317360
KOD KRAT.:SISSN6100E
KOD VÝR.:SSN6100E
EAN.:8595092115470
KOD KRAT.:SISSN5200E
KOD VÝR.:SSN5200E
EAN.:8592718021597
KOD KRAT.:BEK1731
KOD VÝR.:1804000100
EAN.:8595025304957
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena