EMOS spojka F zásuvka M5602 Kód:R5602
KOD KRAT.:BER5602
KOD VÝR.:1807300100
EAN.:8595025317612
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 4000 ks |
| EAN | 8595025317360 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 19 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 1.9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 11 mm |
| Výška balení | 11 mm |
| EAN | 8595025317360 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025357335 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025333247 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEK7331 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BER5602
KOD VÝR.:1807300100
EAN.:8595025317612
KOD KRAT.:SISSN6100E
KOD VÝR.:SSN6100E
EAN.:8595092115470
KOD KRAT.:KCTEXJ625B1
KOD VÝR.:TEXJ6/25B1
KOD KRAT.:OSISAHCIRCP18450SI
KOD VÝR.:4058075762749
EAN.:4058075762749
KOD KRAT.:KKNR 5X5ZB
KOD VÝR.:NR 5X5_ZB
EAN.:8595568932280
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena