LEDVANCE FV střídač.hybridní 3-fáz. LHT-HV-12K 12kW
KOD KRAT.:OSF4099854136825
KOD VÝR.:4099854136825
EAN.:4099854136825
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025318695 |
| Délka | 5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 110 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 37 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 370 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | BES18315 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025318695 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323750 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025323354 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854136825
KOD VÝR.:4099854136825
EAN.:4099854136825
KOD KRAT.:OSISMORWT1223x13WWF
KOD VÝR.:4058075574151
EAN.:4058075574151
KOD KRAT.:SIPZ16
KOD VÝR.:PZ16
EAN.:8592718026905
KOD KRAT.:PHWHFS175UV
KOD VÝR.:6922341927003
EAN.:6922341927003
KOD KRAT.:KCSI820B
KOD VÝR.:SI8/20B
KOD KRAT.:HDL381
KOD VÝR.:L381
EAN.:8595118871373
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:OSF4099854147944
KOD VÝR.:4099854147944
EAN.:4099854147944
KOD KRAT.:PHIH50633/30/P7
KOD VÝR.:8718696171547
EAN.:8718696171547
KOD KRAT.:OSF4099854149009
KOD VÝR.:4099854149009
EAN.:4099854149009
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena