MODUS LED prachotěsné svítidlo tr V3 1xLED G13 IP65; PH 150cm
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920090701 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| EAN | 8592920090701 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEJ0103 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena