PHILIPS LED bodové svítidlo Limbali 2xGU10 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI8719514465152
KOD VÝR.:871951446515200
EAN.:8719514465152
| Délka balení | 75 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 280 mm |
| Výška balení | 280 mm |
| Produktová řada | Doris |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718699777197 |
| Délka | 220 |
| Šířka | 220 |
| Výška | 70 |
| Průměr | 220 mm |
| Rozměry | 70x222x222mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 6 W |
| Barevné provedení | chrom |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8718699777197 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHICL2576W27KC | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002514001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8719514465152
KOD VÝR.:871951446515200
EAN.:8719514465152
KOD KRAT.:OS4099854464096
KOD VÝR.:4099854464096
EAN.:4099854464096
KOD KRAT.:PHLEDG42.1/827D#
KOD VÝR.:8720169300576
EAN.:8720169300576
KOD KRAT.:MD830.30/6
KOD VÝR.:8594031132721
EAN.:8594031132721
KOD KRAT.:PHI8720169299092
KOD VÝR.:872016929909200
EAN.:8720169299092
KOD KRAT.:KGZ169600.bal
KOD VÝR.:169600.bal
EAN.:8594193600434
KOD KRAT.:MO242113120207
KOD VÝR.:242113120207
KOD KRAT.:PHLEDCPB4.3/827F
KOD VÝR.:871951434718200
EAN.:8719514347182
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena