PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Bustan 2x4.5W 1000lm/840 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920008331 |
| Délka | 3 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 75 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 33.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 335 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920008331 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC1513 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920033067 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
KOD KRAT.:MGFIB70500v2/830/20
KOD VÝR.:FIB70500v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099522
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:SIDA28
KOD VÝR.:DA28
EAN.:8592718018863
KOD KRAT.:AMMIP12108S
KOD VÝR.:MIP12108S
EAN.:3606480455964
KOD KRAT.:BEP0310R
KOD VÝR.:1902031008
EAN.:8592920016435
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena