LEDVANCE SMART+ luster P47 4.9W/40W E14 27-6500K 470lm Dim 20Y WIFI
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8590125067306 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 14.3 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 14.3 mm |
| Výška balení | 51 mm |
| EAN | 8590125067306 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZPV1425AgG | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena