NARVA zářivka LT 15W/UV-C G13
KOD KRAT.:NAL15/UV-C
KOD VÝR.:120105001
EAN.:8595209951717
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8592920011041 |
| Délka | 30 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 290 mm |
| Materiál | Ostatní |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 29 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 290 mm |
| Výška balení | 85 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8592920011041 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP01730 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAL15/UV-C
KOD VÝR.:120105001
EAN.:8595209951717
KOD KRAT.:OSALEDIL413
KOD VÝR.:4052899630987
EAN.:4052899630987
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena