BETTERMANN krabice příslušenství-těsnění EDVS25 M25
KOD KRAT.:OB2012383
KOD VÝR.:2012383
EAN.:4012195105190
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8592920011027 |
| Délka | 10 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 210 mm |
| Délka přívodu | 10 m |
| Materiál | guma |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 210 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| KOD | BEP01710 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920011027 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920123812 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OB2012383
KOD VÝR.:2012383
EAN.:4012195105190
KOD KRAT.:PH8718699745646
KOD VÝR.:871869974564600
EAN.:8718699745646
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
KOD KRAT.:MORETROFIT/006
KOD VÝR.:RETROFIT/006
EAN.:8596099134624
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena