PHILIPS infražárovka BR125 IR 250W 230V E27 čirá
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823174 |
| Délka | 171.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 9 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 990 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-3 |
| Provedení | opál |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075823181 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075823174 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDD9/830EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena