EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 2m bez vypínače P0312C 250V/16A H05VV-F3Gx1.5mm
KOD KRAT.:BEP0312
KOD VÝR.:1902030200
EAN.:8595025301208
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301246 |
| Délka | 2 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 70 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 31 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 310 mm |
| KOD | BEP0512 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310880 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310873 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025301246 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025399861 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920047217 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP0312
KOD VÝR.:1902030200
EAN.:8595025301208
KOD KRAT.:BEP0517
KOD VÝR.:1902050700
EAN.:8595025302335
KOD KRAT.:BEP0612
KOD VÝR.:1902060200
EAN.:8595025309556
KOD KRAT.:BEP1613
KOD VÝR.:1902160300
EAN.:8595025309624
KOD KRAT.:BEP0413
KOD VÝR.:1902040300
EAN.:8595025301086
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena