EMOS prodlužovák 1-zásuvkový 10m P0110C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm Kód:P0110
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301512 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 90 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 29 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 290 mm |
| EAN | 8595025301512 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP1415 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310743 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310736 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920043691 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920043707 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:BEP0417
KOD VÝR.:1902040700
EAN.:8595025302281
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:OSEST5HEAC10865
KOD VÝR.:4058075824393
EAN.:4058075824393
KOD KRAT.:OSEFA2.5/830UE
KOD VÝR.:4058075747807
EAN.:4058075747807
KOD KRAT.:OSEF1906B-091612
KOD VÝR.:4099854091612
EAN.:4099854091612
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/830EM
KOD VÝR.:872016915699900
EAN.:8720169156999
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena