EMOS prodlužovák 6-zásuvkový 5m s vypínačem P1615C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP1615
KOD VÝR.:1902160500
EAN.:8595025309631
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099053215 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 800 mm |
| Podskupina zboží | Veřejné osvětlení |
| přepravní rozměr cm | 80 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 210 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 220 mm |
| EAN | 8596099053215 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLV236RETROFITLOS83 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP1615
KOD VÝR.:1902160500
EAN.:8595025309631
KOD KRAT.:BEP0415
KOD VÝR.:1902040500
EAN.:8595025301093
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:BES14315
KOD VÝR.:2413150132
EAN.:8595025314338
KOD KRAT.:OSEDL12/840HF
KOD VÝR.:4058075822115
EAN.:4058075822115
KOD KRAT.:BES14325
KOD VÝR.:2413250132
EAN.:8595025314369
KOD KRAT.:OSESVALEM24840
KOD VÝR.:4099854042560
EAN.:4099854042560
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena