instalační kabel CYKY-J 3x2.5mm (J) ; kruh.50m
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5-50m
KOD VÝR.:8595067595054
EAN.:5907802029886
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 35 ks |
| EAN | 8595025308764 |
| Délka | 75 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Délka přívodu | 1.75 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.75 mm |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | BES1111 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025308764 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025339935 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920053935 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5-50m
KOD VÝR.:8595067595054
EAN.:5907802029886
KOD KRAT.:OS23835
KOD VÝR.:4052899623835
EAN.:4052899623835
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392182
KOD VÝR.:8720169392182
EAN.:8720169392182
KOD KRAT.:AMMIP22212
KOD VÝR.:MIP22212
EAN.:3606480147975
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena