EMOS zvonek bezdrátový AC P5734B Kód:P5734B
KOD KRAT.:BEP5734B
KOD VÝR.:3402126000
EAN.:8592920112809
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920107768 |
| Délka | 7.5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 230 mm |
| EAN | 8592920107768 | ks | 1 | ks |
| KOD | BES30700 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP5734B
KOD VÝR.:3402126000
EAN.:8592920112809
KOD KRAT.:FPPGNZ
KOD VÝR.:4PPN/SN-39
EAN.:5907570006416
KOD KRAT.:DELXTS14-2
KOD VÝR.:XTS14-2
EAN.:6410014506148
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena