KOPOS oblá lišta LO 35HD 34.1x10.5mm 2m/60m
KOD KRAT.:KKLO35_HD
KOD VÝR.:LO 35_HD
EAN.:8595057619937
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 4099854188497 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 32mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 105 st. |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Životnost | 72000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854188497 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854188497 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854242588 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KKLO35_HD
KOD VÝR.:LO 35_HD
EAN.:8595057619937
KOD KRAT.:PHI50491/30/P0
KOD VÝR.:8718696164518
EAN.:8718696164518
KOD KRAT.:MOLABRAM
KOD VÝR.:LABRAM600
EAN.:8596099023294
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena