PHILIPS svít.down.LED Peridot Rec Kit Sq Aj 7W BL 3pk
KOD KRAT.:PHI8721103037039
KOD VÝR.:872110303703900
EAN.:8721103037039
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ORIGINAL |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300001487 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| označení ECE | H1 |
| Patice | P14.5s |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 25 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 70 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 55 W |
| EAN | 4050300001487 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300206820 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300206837 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA64150 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103037039
KOD VÝR.:872110303703900
EAN.:8721103037039
KOD KRAT.:OB2043092
KOD VÝR.:2043092
EAN.:4012195178873
KOD KRAT.:PHI8721103037015
KOD VÝR.:872110303701500
EAN.:8721103037015
KOD KRAT.:OSA64183
KOD VÝR.:4062172156387
EAN.:4062172156387
KOD KRAT.:SIDC38A
KOD VÝR.:DC38A
EAN.:8592718022952
KOD KRAT.:OSA2721MF
KOD VÝR.:4050300891255
EAN.:4050300891255
KOD KRAT.:OB2043297
KOD VÝR.:2043297
EAN.:4012195179177
KOD KRAT.:OSA7528
KOD VÝR.:4050300838069
EAN.:4050300838069
KOD KRAT.:AMA9DC3720
KOD VÝR.:A9DC3720
EAN.:3606481328656
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena