BETTERMANN matice k průchodce PVC PG16 Kód:2043165
KOD KRAT.:OB2043165
KOD VÝR.:2043165
EAN.:4012195179054
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 120 ks |
| EAN | 8592920085738 |
| Délka | 1.5 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| EAN | 8592920085738 | ks | 1 | ks |
| KOD | BESM5001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2043165
KOD VÝR.:2043165
EAN.:4012195179054
KOD KRAT.:OEZSM1E-4
KOD VÝR.:39264
EAN.:8590125392644
KOD KRAT.:OSDL55/830
KOD VÝR.:4050300298917
EAN.:4050300298917
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena