OSRAM zdroj.startovací 16800mAh/400A, 12V OBSL400
KOD KRAT.:OSAOBSL400
KOD VÝR.:4052899620490
EAN.:4052899620490
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 300 ks |
| EAN | 8585007328866 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 24 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 3.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 24 mm |
| Výška balení | 38 mm |
| EAN | 8585007328866 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZTVM 13-02 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSAOBSL400
KOD VÝR.:4052899620490
EAN.:4052899620490
KOD KRAT.:OSAOEBCS908
KOD VÝR.:4052899620544
EAN.:4052899620544
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena