OSRAM LED žárovka STAR.Decor A60 2.5W/15W E27 235lm žlutá 15Y NonDim
KOD KRAT.:OSELSA152.5/622YE
KOD VÝR.:4058075433922
EAN.:4058075433922
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920086032 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 17 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 8592920086032 | bli | 5 | ks |
| KOD | BEK1731.2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSELSA152.5/622YE
KOD VÝR.:4058075433922
EAN.:4058075433922
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
KOD KRAT.:BES18313
KOD VÝR.:2413130232
EAN.:8595025318688
KOD KRAT.:OSEST8PROUOUN15840
KOD VÝR.:4099854026294
EAN.:4099854026294
KOD KRAT.:EAZ-GV-10/1P-1TE
KOD VÝR.:270339
EAN.:4015082703394
KOD KRAT.:BEP0417
KOD VÝR.:1902040700
EAN.:8595025302281
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena