BETTERMANN řadová svorkovnice 74CE-SW 12x6mm ;černá
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9006604179198 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 117 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 15 mm |
| Výška balení | 19 mm |
| EAN | 9006604116735 | ks | 1 | ks |
| KOD | EEEKL1ST80B | ks | 1 | ks |
| EAN | 9006604179198 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:AMPKF32F735
KOD VÝR.:PKF32F735
EAN.:3303432033002
KOD KRAT.:HDL249E
KOD VÝR.:L249E
EAN.:8596425109883
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:HTRZPASKA30X4
KOD VÝR.:Z250
EAN.:8595614771009
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena