LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE VAL UN T8 1.2m 18W/36W G13 2000lm/840 30Y
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18840
KOD VÝR.:4099854026355
EAN.:4099854026355
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514486843 |
| Rozměry | 603x28x603mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 668 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 720 lm |
| Šířka balení | 30.5 mm |
| Výška balení | 30.5 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929003578501 | ks | 1 | ks |
| KOD | PH8719514486843 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514486843 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951448684300 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18840
KOD VÝR.:4099854026355
EAN.:4099854026355
KOD KRAT.:OS4099854604089
KOD VÝR.:4099854604089
EAN.:4099854604089
KOD KRAT.:PH8719514486867
KOD VÝR.:871951448686700
EAN.:8719514486867
KOD KRAT.:OSELT8EMEAS58/17/840
KOD VÝR.:4099854223334
EAN.:4099854223334
KOD KRAT.:OS4099854603983
KOD VÝR.:4099854603983
EAN.:4099854603983
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena