ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 48 ks |
| EAN | 8595108200367 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Patice | E27 |
| KOD | EE-AB135113000 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595108200367 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490129 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:BEP1500N
KOD VÝR.:1903150001
EAN.:8592920076910
KOD KRAT.:BEP1300N
KOD VÝR.:1903130001
EAN.:8592920076934
KOD KRAT.:OSIFLES10/830100BKS
KOD VÝR.:4058075768178
EAN.:4058075768178
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena