OSRAM germicidní zářivkaHNS S 12W GX23
KOD KRAT.:OSTHNS13
KOD VÝR.:4052899040410
EAN.:4052899040410
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015080102236 |
| Délka | 45mm |
| Rozměry | 45x58x52mm |
| Šířka | 58mm |
| Výška | 52mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 5.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 58 mm |
| Výška balení | 52 mm |
| Způsob montáže | DIN lišta (šroub) |
| KOD | EADILER-40-G(24VDC) | ks | 1 | ks |
| EAN | 4015081834211 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSTHNS13
KOD VÝR.:4052899040410
EAN.:4052899040410
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:TRZ4-FB
KOD VÝR.:16101
EAN.:8590515161010
KOD KRAT.:PHI59323/17/PN
KOD VÝR.:8718696155776
EAN.:8718696155776
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:SIPF13
KOD VÝR.:PF13
EAN.:8595092122065
KOD KRAT.:MO12023610205
KOD VÝR.:12023610205
KOD KRAT.:AMA9Z21425
KOD VÝR.:A9Z21425
EAN.:3606480443176
KOD KRAT.:HGFL221B
KOD VÝR.:FL221B
EAN.:3250610670897
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena