MODUS LED panel Q 52W 5800lm/829 IP20; 60x60cm podhled. ND
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ping Ball |
|---|---|
| Výrobce | DURALAMP |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8011905836566 |
| Délka | 69 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 0.5 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 20 lm |
| Teplota chromatičnosti | 5800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 25000 hod |
| KOD | DUL140PW | ks | 1 | ks |
| EAN | 8011905836566 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
KOD KRAT.:PHI53090/31/12
KOD VÝR.:8718291487920
EAN.:8718291487920
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena