ENERGIZER baterie lithiová foto. CR123/A123/CR17345; BL1
KOD KRAT.:ENFEL123AP
KOD VÝR.:7638900052008
EAN.:7638900052008
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | ULTRA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394123106 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR17345 |
| Označení zdroje | CR123 |
| Podskupina zboží | fotobaterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 5000394123106 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394032149 | bal | 4 | bli |
| KOD | DR123BL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENFEL123AP
KOD VÝR.:7638900052008
EAN.:7638900052008
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:VA6205
KOD VÝR.:6205
EAN.:4008496537280
KOD KRAT.:OSEDD9/830EM
KOD VÝR.:4058075823174
EAN.:4058075823174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena