MODUS LED panel US 39W 4700lm/830 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOUSAL4000A3KN600/DA
KOD VÝR.:USAL4000A3KN600/DALI
EAN.:8596099120702
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SEDNA |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606481478108 |
| Rozměry | 37x73x73mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 71 mm |
| Výška balení | 35 mm |
| Krytí | IP20 |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 13606481478105 | box | 11 | ks |
| KOD | AMSDD111106 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3606481478108 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUSAL4000A3KN600/DA
KOD VÝR.:USAL4000A3KN600/DALI
EAN.:8596099120702
KOD KRAT.:MOQN2C600/1050DALI
KOD VÝR.:QN2C600/1050DALI
EAN.:8596099019785
KOD KRAT.:MOSOFT4000A5KN600DAL
KOD VÝR.:SOFT4000A5KN600DALI
EAN.:8596099053963
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN625/DALI
KOD VÝR.:US4000A4KN625/DALI
EAN.:8596099002992
KOD KRAT.:MOQP5A625/1050DIM/90
KOD VÝR.:QP5A625/1050DIM/90
EAN.:8596099045739
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM3V160/ND3
KOD VÝR.:ISRAC4KVM3V160/ND1400K
EAN.:8595073730616
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena