EMOS rozbočovač EM2344 4xF konektor
KOD KRAT.:BEJ0104
KOD VÝR.:2504700110
EAN.:8592920090718
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394030404 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2430 |
| Označení zdroje | CR2430 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| KOD | DRCR2430BL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 50953035 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394943018 | bal | 4 | bli |
| EAN | 5000394030398 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394030404 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:BEJ0104
KOD VÝR.:2504700110
EAN.:8592920090718
KOD KRAT.:PHZIR100PAR38KL
KOD VÝR.:871150011578215
EAN.:8711500115782
KOD KRAT.:OSISMTABLE5
KOD VÝR.:4058075564466
EAN.:4058075564466
KOD KRAT.:DRCR2032BL2
KOD VÝR.:5000394203921
EAN.:5000394203921
KOD KRAT.:PHI8721103131256
KOD VÝR.:872110313125600
EAN.:8721103131256
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena